Inspired By Eyes istorija

Labas!

Šis drabužių prekės ženklas susikūrė 2018 metais. Jį įkūriau aš - Aistė, svajojau, kaip puiku būtų papuošti vaikus tokiais drabužiais, kurie būtų pilni stebuklų, tokie, kurie skatintų kūrybiškumą ir leistų drąsiau svajoti, džiaugtis stebuklinga ir spalvota vaikyste, kurioje sutilptų kuo daugiau atsiminimų!

Tad ėmiau ir įkūriau šį prekės ženklą su didžiulėmis svajonėmis papuošti visus pasaulio vaikus ir atnešti jiems kuo daugiau gražių emocijų!

Praėjus keletui metų galiu tik pasidžiaugti, kad ši mano misija po truputį pildosi ir vis daugiau mergaičių puošiasi mergaitiškomis suknelėmis su tiulio sparnais, berniukai jaukiais stebuklų kombinezonais, o mamos spindinčių akyčių džemperiukais! Labai gera pamatyti, kad ir svarbiausioms gyvenimo šventėms renkatės INSPIRED BY EYES drabužius, savo mažąsias klientes mielai papuošiame krikštynų suknelėmis, o mažuosius princus dailiais paltukais.

Šiandien esame mažas šeimos verslas, kuris po truputį auga. Į kiekvieną klientą žiūrimi su dideliu rūpesčiu ir meile. Sakome didžiulį AČIŪ už pasitikėjimą, jus puošti yra vienas malonumas! :)

O kodėl Inspired By Eyes? Nes kurti įkvepia žmonės, o šie drabužiai skirti priminti, kad gražiausia puošmena – tai laimingos spindinčios akys. Todėl nesustok ieškoti savo laimės, tikėk ja ir kovok dėl jos, o apie tai pasauliui papasakos tavo akys!

Linkėjimai, Aistė ir Inspired By Eyes komanda!